Prezent okolicznościowy Odpowiedni przed wyjście z domu! Zobacz większe

Prezent okolicznościowy Odpowiedni przed wyjście z domu!

Nowe

Najważniejsi w naszym życiu są nasi Najbliżsi, dlatego warto im podarować coś specjalnego.

Prezent okolicznościowy „Odpowiedni przed wyjściem z domu” to zestaw najwyższej jakości produktów, którego bazą jest siła naturalnych składników. Produkty są odpowiednie, aby przygotować się na wyjście z domu i relaks po pracy, dzięki temu podarunek będzie sprawiał radość jeszcze długo po jego otrzymaniu.

Więcej szczegółów

169,00 zł

Do każdego prezentu dokładamy okolicznościową torebkę, lub prezent pakujemy, aby był gotowy do podarowania.

W skład prezentu „Idealny do kąpieli” wchodzi:

  1. Magic Personal żel do wybielania zębów 10 ML + aplikator + lampa LED - Magic Personal to produkt kompleksowy i skuteczny, zawiera naturalny żel wybielający, aplikator i Lampę LED. Dzięki której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów.

Zestaw na dwa zabiegi zawiera:

•         Żel 10 ml

•         Aplikator

•         Lampa LED

•         Bateria

•         Podziałka odcieni

Autorska formuła żelu MAGIC WHITE™ wykorzystuje jako środek wybielający wodorowęglan sodu, czyli dobrze nam znaną sodę oczyszczoną. Jest to produkt całkowicie bezpieczny i pozbawiony jakichkolwiek działań ubocznych.

Naturalne wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach, (proces utleniania barwników do związków bezbarwnych). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.

Jednorazowy zabieg trwa 30 minut.

  1. Luksusowe mydło regenerująco-łagodzące arganowe 130 g – jest na bazie roślinnej z olejem arganowym i proteinami mleka koziego. Certyfikowany, tłoczony na zimno olej arganowy intensywnie nawilża skórę , odżywia ją, wygładza i chroni. Mydło z wytłoczonym złotym serduszkiem o delikatnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym zapachu.

 

„RELakS po pracy”