Zestaw Mydło Aleppo 70% + 50% oleju laurowego 2x 200g Zobacz większe

Zestaw Mydło Aleppo 70% + 50% oleju laurowego 2x 200g

Nowe

Zestaw zawiera:

Mydło Aleppo z zawartością 70 % oleju laurowego które ma silne działanie antyseptyczne, dezynfekujące, przeciwzapalne i gojące.

Łagodzi ból, pieczenie i swędzenie.

Mydło Aleppo 50% oleju laurowego - doskonale goi trudno gojące się rany, blizny w tym pooperacyjne, wrzody i ropienie.

Waga: 2 x około 200g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

57,80 zł

Mydło Aleppo 70% polecane jest dla osób z poważnymi problemami dermatologicznymi i skórnymi oraz dla osób cierpiących z powodu hemoroidów i mających trądzik.

Mydłem można myć dzieci mające odparzenia od pieluchy.

Mydło Aleppo z zawartością 70 % oleju laurowego ma właściwości lecznicze, wytwarzane jest ręcznie. Zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Olej laurowy zawarty w mydle w 70% ma właściwości bakteriobójcze i przeciw grzybiczne.

Mydło Aleppo 70% szybko goi rany (trudno gojące się, w tym rany pooperacyjne, odleżyny, głębokie rany) pokrywa ranę osłoną z oleju laurowego przez co rana nie obciera się i nie szczypie. Krew jest szybko tamowana. Jest skuteczne w gojeniu się oparzeń - również tych głębokich, bardzo bolących.

Aleppo 70 % skutecznie leczy nawet najtrudniejszy do wyleczenia trądzik - różowaty. W zależności od organizmu i rozległości trądziku, po 2 tygodniach mycia twarzy 2-3 razy dziennie może się znacznie zmniejszyć.

Mydło 70% wskazane jest również w przypadku hemoroidów mycie tamuje krew, zasklepia ranki, nie dopuszcza do powstawania kolejnych ran. Niektóre źródła mówią że wskazane jest by mydło pozostawić na ranie nawet na 5 minut, aby dobroczynne składniki oleju laurowego mogły zacząć działać.

Mydło Aleppo 70 % ma właściwości nie tylko lecznicze, ale też przeciwdziałanie pojawiania się na skórze trądziku, wyprysków, a w dni upalne flory grzybiczno - bakteryjnej.

Niektóre źródła wskazują aby myć się mydłem co drugi dzień przez ok. miesiąc, a następnie odstawienie go na 1-2 miesiące po czym powrót i ponownie mycie skóry przez kolejny miesiąc.

To dobroczynne działanie ochronne.

pochodzenie: Syria

 

Mydło Aleppo 50% oleju laurowego - doskonale goi trudno gojące się rany, blizny w tym pooperacyjne, wrzody i ropienie. Mydło stosuje się wtedy, kiedy rany narażone są na infekcje lub są odsłonięte i w każdej chwili może dojść do ich ponownego otarcia.

Aleppo 50 % szczególnie polecane jest osobom po poparzeniach. Mydło łagodzi swędzenie, zatrzymuje ropę, oczyszcza ranę.

Mydło zrobione jest z trzech składników:

•oleju laurowego,

•oliwy z oliwek i dokładnie

•0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej 0,01%

Olej laurowy – to naturalny antybiotyk. Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok.

Oliwa z oliwek to skarbnica witaminy E, oprócz nawilżenia zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i ochrony, ważny szczególnie dla skóry suchej. Regeneruje ją i opóźnia procesy starzenia. Im większe problemy dermatologiczne, tym mydło powinno zawierać więcej oleju laurowego - naturalnego antybiotyku. Jeśli skóra nie wykazuje żadnych zmian, stanów zapalnych zwracamy uwagę na zawartość oliwy z oliwek, ponieważ skóra sucha oprócz nawilżenia wymaga również natłuszczenia.

Mydło można stosować do higieny intymnej, można umyć nim włosy - łagodzi swędzenie skóry głowy, zasklepia rany i krostki na skórze głowy, przeciwdziała nawrotom łupieżu.

Mydło polecane jest również dla zwierząt - kiedy swędzi zwierzę skóra lub powstały zaczerwienienia w wyniku działalności pcheł. Nie dopuszcza do ich kolejnego zagnieżdżania się.

Mydło proponujemy w przypadku krost, ran itp. do codziennego stosowania w innym przypadku raz na 2-3 dni w celu przeciwdziałania problemom skórnym.

Mydło polecane jest w przypadku bolesnych odcisków i otarć naskórka-zerwanego nawet do krwi i podeszłego ropą. Wystarczy mydło namoczyć i delikatnie natrzeć ranę. Pozostawić mydło na ok.30 minut na ranie. Potem spłukać wodą. Zawarty w mydle olej laurowy rozpocznie leczenie - nastąpi natychmiastowa ulga .

„RELakS po pracy”