Dilmah Naturally Spicy Berry [20x1.5g] Zobacz większe

Herbata Dilmah Naturally Spicy Berry 20 kopert

Nowe

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami. Rozgrzewający napar, wspaniały na jesienną słotę. Nie zawiera kofeiny.

20 torebek 1.5g z zawieszką w kopercie 

Więcej szczegółów

18,99 zł

Dilmah Naturally Spicy Berry [20x1.5g]

20 torebek 1.5g z zawieszką w kopercie

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami do zaparzania.

20 torebek ekspresowych w hermetycznych kopertach.

Masa netto: 30g (20x1.5g)

Składniki: hibiskus (38%), jabłko (21%), owoce dzikiej róży (12.5%), naturalny aromat truskawki (5%), naturalny aromat maliny (5%), skórka pomarańczowa (5%), kwasek cytrynowy (3.5%), czarny bez (3%), kora cynamonowa (3%), skórka cytrynowa (2.5%), naturalny aromat brzoskwini (1%), płatki słonecznika (0.5%).

Kraj pochodzenia: Sri Lanka.

Zebrano i zapakowano: Republika Sri Lanka (Cejlon) z importowanych składników.

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami do zaparzania. Daje napar o złożonym, owocowym smaku, harmonijnie dopełnionym odrobiną przypraw. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami, tworząc wyrafinowany, popołudniowy napój, doskonały na gorąco i na zimno. Napar Naturally Spicy Berry nie zawiera kofeiny.

Wokół herbaty | Wyczuwany przez nas aromat herbaty, to reakcja na bodźce przekazywane nam przez ulatniające się z naparu olejki eteryczne. Po pierwsze wchłaniamy je „pociągając nosem” nad filiżanką – przedostają się one wówczas przez jamę nosową do śluzówki węchowej, a już sekundę później są sortowane przez mózg. Po drugie olejki eteryczne… połykamy, kiedy sączymy nasz ulubiony napar. Dlatego popijając herbatę, nie zapominajmy o zasysaniu z każdym łyczkiem także odrobiny powietrza, bo wtedy nie tylko bukiet, ale też smak herbaty staje się intensywniejszy.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.  

 „RELakS po pracy”