Mydło Aleppo 50% oleju laurowego Zobacz większe

Mydło Aleppo 50% oleju laurowego

Nowe

Mydło Aleppo 50% oleju laurowego - doskonale goi trudno gojące się rany, blizny w tym pooperacyjne, wrzody i ropienie. Mydło stosuje się wtedy, kiedy rany narażone są na infekcje lub są odsłonięte i w każdej chwili może dojść do ich ponownego otarcia.

Aleppo 50 % szczególnie polecane jest osobom po poparzeniach. Mydło łagodzi swędzenie, zatrzymuje ropę, oczyszcza ranę.

Waga: 180-200 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,50 zł

Mydło zrobione jest z trzech składników:

  • oleju laurowego,
  • oliwy z oliwek i dokładnie
  • 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej 0,01%

 

 

Olej laurowy – to naturalny antybiotyk. Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok.

Oliwa z oliwek to skarbnica witaminy E, oprócz nawilżenia zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i ochrony, ważny szczególnie dla skóry suchej. Regeneruje ją i opóźnia procesy starzenia. Im większe problemy dermatologiczne, tym mydło powinno zawierać więcej oleju laurowego - naturalnego antybiotyku. Jeśli skóra nie wykazuje żadnych zmian, stanów zapalnych zwracamy uwagę na zawartość oliwy z oliwek, ponieważ skóra sucha oprócz nawilżenia wymaga również natłuszczenia.

 

 

Mydło można stosować do higieny intymnej, można umyć nim włosy - łagodzi swędzenie skóry głowy, zasklepia rany i krostki na skórze głowy, przeciwdziała nawrotom łupieżu.

Mydło polecane jest również dla zwierząt - kiedy swędzi zwierzę skóra lub powstały zaczerwienienia w wyniku działalności pcheł. Nie dopuszcza do ich kolejnego zagnieżdżania się.

Mydło proponujemy w przypadku krost, ran itp. do codziennego stosowania w innym przypadku raz na 2-3 dni w celu przeciwdziałania problemom skórnym.

Mydło polecane jest w przypadku bolesnych odcisków i otarć naskórka-zerwanego nawet do krwi i podeszłego ropą. Wystarczy mydło namoczyć i delikatnie natrzeć ranę. Pozostawić mydło na ok.30 minut na ranie. Potem spłukać wodą. Zawarty w mydle olej laurowy rozpocznie leczenie - nastąpi natychmiastowa ulga .

„RELakS po pracy”