Mydło z Aleppo 70% oleju laurowego 200 g Zobacz większe

Mydło Aleppo 70% oleju laurowego 200 g

Nowe

Mydło Aleppo z zawartością 70 % oleju laurowego ma silne działanie  antyseptyczne, dezynfekujące, przeciwzapalne i gojące. Łagodzi ból, pieczenie i swędzenie. Polecane jest dla osób z poważnymi problemami dermatologicznymi i skórnymi oraz dla osób cierpiących z powodu hemoroidów i mających trądzik.

Mydłem można myć dzieci mające odparzenia od pieluchy.

Waga 200-220 g.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,99 zł

Mydło Aleppo z zawartością 70 % oleju laurowego ma właściwości lecznicze, wytwarzane jest ręcznie.  Zawiera wyłącznie  naturalne składniki.

Olej laurowy zawarty w mydle w 70% ma właściwości bakteriobójcze i przeciw grzybiczne.

Mydło Aleppo 70% szybko goi rany (trudno gojące się, w tym rany pooperacyjne, odleżyny, głębokie rany) pokrywa ranę osłoną z oleju laurowego przez co rana nie obciera się i nie szczypie. Krew jest szybko tamowana. Jest skuteczne w gojeniu się oparzeń - również tych głębokich, bardzo bolących.

Aleppo 70 % skutecznie leczy nawet najtrudniejszy do wyleczenia trądzik - różowaty. W zależności od organizmu i rozległości trądziku, po 2 tygodniach mycia twarzy 2-3 razy dziennie może się znacznie zmniejszyć.

Mydło 70% wskazane jest również w przypadku hemoroidów mycie tamuje krew, zasklepia ranki, nie dopuszcza do powstawania kolejnych ran. Niektóre źródła mówią że wskazane jest by mydło pozostawić na ranie nawet na 5 minut, aby dobroczynne składniki oleju laurowego mogły zacząć działać.

Mydło Aleppo 70 % ma właściwości nie tylko lecznicze, ale też przeciwdziałanie pojawiania się na skórze trądziku, wyprysków, a w dni upalne flory grzybiczno - bakteryjnej.

Niektóre źródła wskazują aby myć się mydłem co drugi dzień przez ok. miesiąc, a następnie odstawienie go na 1-2 miesiące po czym powrót i ponownie mycie skóry przez kolejny miesiąc.

To dobroczynne działanie ochronne.

 pochodzenie: Syria

„RELakS po pracy”