Obniżka! Młynek ręczny do kawy Hario Mini Mill Slim Zobacz większe

Młynek ręczny do kawy Hario Mini Mill Slim Plus

Nowe

Mini Mill to ręczny młynek do kawy, niezwykle praktyczny i poręczny renomowanej marki Hario.

Młynek Idealnie sprawdzi się w domu, a szczególnie ze względu na swe rozmiary, szybkość mielenia i praktyczność w rozkładaniu i czyszczeniu, w podróży.

Jednorazowe mielenie to około 24 g kawy, czyli idealnej ilości do zaparzenia 2 dużych kaw.

Więcej szczegółów

113,39 zł

-10%

125,99 zł

Ręczny młynek Hario

Smak kawy zależy od kilku czynników – jednym z nich jest dobrej jakości młynek do kawy. Jedną z naszych propozycji jest ręczny młynek Hario z ceramicznymi żarnami, dzięki której smak i aromat kawy pozostają bez zmian. Dolna część młynka, do której trafia zmielona kawa wykonana jest z przezroczystego tworzywa, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy ilość zmielonej kawy.

Młynek hario z regulacją grubości mielenia ziaren

Grubość mielenia ziaren kawy należy dostosować do sposobu jej parzenia. Do ekspresu przelewowego potrzebujemy dość grubo zmielonych ziaren kawy, do kawiarki kawa powinna być zmielona nieco dokładniej, ale wciąż nie najdrobniej, natomiast kawa parzona w tygielku powinna być zmielona na bardzo drobny pył. Ręczny młynek Hario posiada regulację grubości mielenia ziaren, dzięki czemu zmieloną kawę zaparzysz w ulubiony sposób.

Młynek Hario wykonany jest z lekkich i trwałych tworzyw, doskonale sprawdza się więc również w podróży. Nowoczesny design i tradycyjna metoda mielenia ziaren to najlepsze połączenie dla każdego smakosza kawy.


Młynek rozkłada się bardzo łatwo, w ciągu kilku sekund i czyści również w kilka chwil spłukując ciepłą wodą.

Pozwala na swobodną i szybką regulację grubości mielenia.

Młynek jest wyposażony w ceramiczne żarna, które nie zmieniają smaku kawy.

„RELakS po pracy”