Sól mineralna - Róża 550g Zobacz większe

Sól mineralna - Róża 350 g

Nowe

Sól mineralna zawiera organiczną, gruboziarnistą sól, wydobywaną z głęboko ukrytych pod powierzchnią ziemi złóż wzbogaconą, gdzie nie docierają już żadne zanieczyszczenia.

Kryształki soli bogate są w niezbędne mikroelementy, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry, które po rozpuszczeniu w gorącej wodzie wnikają do naskórka, odżywiają go i zapewniają zdrowy wygląd.

Objętość 350 g.

Więcej szczegółów

19,99 zł

Kąpiele z dodatkiem soli odprężają, rozluźniają mięśnie oraz rozszerzają naczynia krwionośne, co wspomaga proces odnowy, regeneracji a także przemiany materii, wzbogacona w płatki róż doda kąpieli wyjątkowego charakteru.

Używaj tej soli zawsze po ciężkim dniu, jej zapach zrelaksuje Cię i zapewni dobry sen. Olejek różany dobrze tolerowany jest przez każdy rodzaj skóry, nawet tę najbardziej wymagającą i wrażliwą.

Badania dowodzą, że sól działa jak magnez dla zawartych w skórze toksyn, polecamy więc kąpiele solankowe w celu detoksykacji i głębszego oczyszczenia organizmu.

Ze względu na zawartość nierozpuszczalnych cząstek (zioła, płatki kwiatów) nie polecamy stosowania do wanien z hydromasażem.

„RELakS po pracy”