Prezent okolicznościowy Odpowiedni przed wyjście z domu! Zobacz większe

Prezent okolicznościowy Odpowiedni przed wyjście z domu!

Nowe

Najważniejsi w naszym życiu są nasi Najbliżsi, dlatego warto im podarować coś specjalnego.

Prezent okolicznościowy „Odpowiedni przed wyjściem z domu” to zestaw najwyższej jakości produktów, którego bazą jest siła naturalnych składników. Produkty są odpowiednie, aby przygotować się na wyjście z domu i relaks po pracy, dzięki temu podarunek będzie sprawiał radość jeszcze długo po jego otrzymaniu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,00 zł

Do każdego prezentu dokładamy okolicznościową torebkę, lub prezent pakujemy, aby był gotowy do podarowania.

W skład prezentu „Idealny do kąpieli” wchodzi:

  1. Magic Personal żel do wybielania zębów 10 ML + aplikator + lampa LED - Magic Personal to produkt kompleksowy i skuteczny, zawiera naturalny żel wybielający, aplikator i Lampę LED. Dzięki której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów.

Zestaw na dwa zabiegi zawiera:

•         Żel 10 ml

•         Aplikator

•         Lampa LED

•         Bateria

•         Podziałka odcieni

Autorska formuła żelu MAGIC WHITE™ wykorzystuje jako środek wybielający wodorowęglan sodu, czyli dobrze nam znaną sodę oczyszczoną. Jest to produkt całkowicie bezpieczny i pozbawiony jakichkolwiek działań ubocznych.

Naturalne wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach, (proces utleniania barwników do związków bezbarwnych). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.

Jednorazowy zabieg trwa 30 minut.

  1. Luksusowe mydło regenerująco-łagodzące arganowe 130 g – jest na bazie roślinnej z olejem arganowym i proteinami mleka koziego. Certyfikowany, tłoczony na zimno olej arganowy intensywnie nawilża skórę , odżywia ją, wygładza i chroni. Mydło z wytłoczonym złotym serduszkiem o delikatnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym zapachu.

 

„RELakS po pracy”