Magic Personal żel do wybielania zębów 10 ML + aplikator + lampa LED Zobacz większe

Magic Personal żel do wybielania zębów 10 ML + aplikator + lampa LED

Nowe

Magic Personal  to produkt kompleksowy i skuteczny, zawiera naturalny żel wybielający, aplikator i Lampę LED. Dzięki której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów.

Po pierwszym zabiegu wybielenie zębów od 2-8 odcieni.

Zestaw na dwa zabiegi zawiera:

  •          Żel 10 ml
  •          Aplikator
  •          Lampa LED
  •          Bateria
  •          Podziałka odcieni

Marka MAGIC WHITE™ 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,90 zł

„ Laureat nagrody Inspiracje Roku magazynu SPA Inspirations za Najbardziej nowatorski i unikatowy produkt 2014 roku „

 

Ionic White™ - Olśniewająco biały uśmiech w 2 minuty

Rezultaty mogą się różnić w zależności od stanu zębów i typu szkliwa.

Magic Personal to naturalne wybielanie zębów, bez chemicznych wybielaczy, bez bólu, bez nadwrażliwości. To profesjonalny zabieg bez wychodzenia z domu.

Relaks po pracy to często czytanie książki, czy ciekawy film w telewizji, można w tym czasie zadbać o piękny uśmiech. Zabieg Magic White trwa 30 minut i można go wykonać podczas chwil odprężenia po trudzie codziennych obowiązków.  

Produkt Magic Personal marki MAGIC WHITE™ to produkt do wybielania zębów, całkowicie pozbawiony nadtlenku wodoru (znany jako perhydrol) i produktów jemu pochodnych. Większość preparatów stosowanych do tej pory zawierały tę silnie wybielającą substancję chemiczną, która mimo dobrych efektów wybielania, dawała bardzo dużo efektów ubocznych, takich jak ból w czasie i po zabiegu oraz długotrwałą nadwrażliwość zębów i dziąseł.

Autorska formuła żelu MAGIC WHITE™ wykorzystuje jako środek wybielający wodorowęglan sodu, czyli dobrze nam znaną sodę oczyszczoną. Jest to produkt całkowicie bezpieczny i pozbawiony jakichkolwiek działań ubocznych. Pozwala nam natomiast na bardzo skuteczne wybielenie zębów o 2-8 odcieni.

Naturalne wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach, (proces utleniania barwników do związków bezbarwnych). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.

Jednorazowy zabieg trwa 30 minut i potrafi rozjaśnić zęby o 2 – 8 odcieni. W celu osiągnięcia bardziej spektakularnych efektów, sesję można powtórzyć dwukrotnie.

 

Dlaczego chcemy mieć białe zęby?

We współczesnym świecie dbałość o zdrowie i wygląd stała się dla większości kobiet i mężczyzn, koniecznością. Dbamy o zdrową dietę, zgrabną sylwetkę, odmładzamy skórę. Białe, zdrowe zęby i piękny uśmiech, to symbol zdrowia i urody oraz synonim sukcesu i luksusu.

 

Czy można bezpiecznie wybielić zęby?

Współczesna nauka znalazła rozwiązanie na naturalne, całkowicie bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów – BEZ chemicznych wybielaczy, BEZ bólu i nadwrażliwości zębów, BEZ ogromnych kosztów zabiegu – tak działa MAGIC WHITE.

 

Na czym polega wybielanie zębów produktem Magic Personal  marki MAGIC WHITE?

Wybielanie zębów metodą Magic White, polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach, (proces utleniania barwników do związków bezbarwnych). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.

 

Jakiego rodzaju przebarwienia można usunąć?

Metoda MAGIC WHITE pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu (coca-cola, kawa, herbata, czerwone wino, soki itp.).

Kiedy efekt wybielania może być nie w pełni satysfakcjonujący?

Na zębach martwych oraz o naturalnie ciemnym kolorze kości (szarym, brązowym), nie ma możliwości osiągnięcia efektu śnieżnobiałych zębów.

 

Jakich efektów można oczekiwać?

Jednorazowy zabieg potrafi rozjaśnić zęby o 2 – 8 odcieni.

 

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

W zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt może się utrzymywać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

 

Jak długo trwa zabieg?

Pojedynczy zabieg trwa 30 minut.

W celu osiągnięcia bardziej spektakularnych efektów, sesję można powtórzyć dwukrotnie.

 

Kiedy nie można wykonać zabiegu?

Istnieje kila przeciwwskazań do wykonania zabiegu wybielania zębów:

•          nadwrażliwość na światło oraz przyjmowanie leków fotouczulających

•          choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii, epilepsja

•          ciąża i karmienia piersią

•          uczulenie na składniki żelu

•          zaawansowana próchnica, zęby w trakcie leczenia, paradontoza

•          stany zapalne jamy ustnej oraz opryszczka wargowa

•          osoby ze stałym aparatem ortodontycznym

•          brak możliwości oddychania przez nos

•          wiek poniżej 18 lat (tylko za zgodą rodziców)

 

 

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Ze względu na to, że do zabiegu stosowane są naturalne, atestowane preparaty oraz posiadająca wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa LED, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wybielania zębów jest całkowicie bezbolesny.

 

Jak należy przygotować się do zabiegu wybielania zębów?

Do zabiegu wybielania, zęby powinny być zdrowe. W okresie minimum 2 tygodni przed zabiegiem, nie należy stosować żadnych środków wybielających.

 

Jak często można powtarzać zabieg?

Można wykonać i dwa zabiegi pod rząd, jeśli chcemy osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. Kolejny zabieg można wykonać gdy efekt przestaje być widoczny i czujemy potrzebę jego poprawy.

 

Czym różni się wybielanie zębów metodą Magic White od wybielania stomatologicznego?

1. Zastosowanym preparatem.

W gabinetach stomatologicznych do wybielania stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru (chemicznego wybielacza, stosowanego m.in. w preparatach chemii gospodarczej). Formuła MAGIC WHITE jako jedyna nie zawiera nadtlenku wodoru. Zamiast tego zastosowano wodorowęglan sodu czyli sodę oczyszczoną stosowana głównie w przemyśle spożywczym (np. proszek do pieczenia).

Efektem ubocznym zastosowania nadtlenku wodoru jest ból i nadwrażliwość zębów i dziąseł oraz konieczność długotrwałego stosowania tzw.” białej diety”. W przypadku preparatów MAGIC WHITE tego rodzaju problemy nie występują. Zabieg jest komfortowy i całkowicie bezpieczny.

2. Ceną.

W gabinecie stomatologicznym zabieg kosztuje ok 1000-1500 PLN. Koszt 1 zabiegu Magic White wynosi około 65 PLN

3. Czasem

Zabieg Magic White trwa 30 minut i można go wykonać w czasie czytania książki, oglądania telewizji czy innych domowych czynności. Wybielanie u stomatologa to kilkugodzinna wyprawa do gabinetu.

 

 

Tłumaczenie etykiety opakowania Magic White Home Kit

 

Naturalne Wybielanie zębów.

© Magia Personal

Gabinet wybielania zębów w Twoim domu.

Nowa technologia niebieskiego światła, bezboleśnie rozjaśniająca zęby już od pierwszej sesji, w połączeniu z wibracją 20 000 drgań na minutę i działaniem zielonego żelu Magia White® pomaga usunąć płytkę nazębną i oczyścić zęby.

Zastosowanie:

Plamy spożywcze, herbata, cola, kawa, itp ....

Plamy spowodowane przez tetracykliny

Zawartość opakowania:

1 lampa wibracyjna 7 LED

1 zielony żel 10 ml opracowany przez Magic White® (ilość na dwa zabiegi)

1 silikonowa szyna stomatologiczna

1 karta kolorów

 

Jak to działa?

Krok 1: Zacznij od Identyfikacji koloru zębów z kartą kolorów.

Krok 2: Zamocuj silikonową szynę na lampie, nakładając czołowe wyżłobienie na przeźroczystą, wygiętą płytkę lampy.

Krok 3: Napełnij silikonową szynę 5 ml zielonego żelu Magic White®, dozując po 2,5 ml na każdą stronę.

Krok 4: Umieść szynę na zębach, upewniając się że żel jest rozłożony równomiernie na czołowej powierzchni zębów.

Krok 5: Naciśnij zielony przycisk w lampce, aby uruchomić i pozostaw na 30 minut (3 x 10 min). Lampka wyłączy się po 10 minutach, włącz ją więc ponownie na kolejne 10 minut, ponów to po kolejnych 10 minutach.

Krok 6: Wypłucz usta czystą wodą.

Krok 7: Porównaj ponownie kolor zębów z kartą kolorów i sprawdź różnicę.

Porady:

Można powtórzyć zabieg dla uzyskania jeszcze lepszych wyników.

Po zabiegu uniknąć barwiącej żywności i napojów przez 2-6 dni, w celu utrzymania bieli zębów

Uwaga:

Nie zaleca się stosowania u osób nieletnich, kobiet w ciąży lub karmiących oraz w przypadku problemów stomatologicznych. Unikać kontaktu z oczami.

Składniki żelu Magic White®

Ingredients: glycerin, sodium bicarbonate, carbomer, xylitol, chondrus crispus powder, sorbitol, mentha piperita oil, aloe arborescens leaf juice, cranberry seed oil, chamomilla recutita extract, cocamidopropyl betaine.

Przechowywać w chłodnym i osłoniętym od światła miejscu / Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 „RELakS po pracy”