Akcesoria Jest 177 produktów.

Akcesoria

Podkategorie

 • Kawiarki

  Kawiarka do kawy – włoska kawiarka do parzenia kawy

  Do zaparzenia aromatycznej i przede wszystkim mocnej kawy niezbędna jest kawiarka – najlepiej ciśnieniowa - klasyczna włoska kawiarka. To dwuczęściowe naczynie składające się ze zbiornika na wodę oraz z pojemnika na gotową kawę, która powstaje pod wpływem ciśnienia i pary z gotującej się wody. Gdy w dolnym naczyniu woda zaczyna się gotować, powstaje w nim ciśnienie, które wypycha wodę do górnego naczynia. W tym momencie parzy się kawa metodą ciśnieniową. Kawiarka do kawy została zaprojektowana w latach 30-tych XX wieku dla Antonio Bialettiego, dzięki któremu upowszechniło się picie kawy o mocy porządnego espresso.

  Wybór kawiarki do kawy – włoska kawiarka ciśnieniowa

  Kawiarka ciśnieniowa to urządzenie, na którym nie warto oszczędzać przez wzgląd na częstotliwość i sposób jej używania – szczelność połączenia dwóch części jest bardzo istotna dla efektu końcowego. Kawiarka do kawy musi być wykonana z dobrej jakości stopu metalu, inaczej nasza upragniona kawa może mieć nieprzyjemny posmak. Dlatego decydując się na zakup kawiarki do parzenia kawy, korzystaj ze sprawdzonych sklepów, a także sięgajcie po produkty znanych producentów, którzy specjalizują się w produkcji kawiarek do parzenia kawy. Kawiarki, choć wyglądają niepozornie i przypominają zwykły dzbanek, to naczynia, w przypadku których każda nieścisłość w postaci źle dopasowanej uszczelki lub domknięcia, uniemożliwia ich dobre funkcjonowanie. Oprócz tego, ważne jest zabezpieczenie kawiarki. Każdy produkt w naszej ofercie posiada tak zwany zawór bezpieczeństwa, czyli wentyl, który jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego ciśnienia w zbiorniku z wodą.

  Kawiarka do parzenia kawy – Moka Express

  W naszej ofercie dostępne są kawiarki ekspres moka, za pomocą których możecie przygotować za jednym razem aż 4 filiżanki kawy. To klasyczny model znanej na całym świecie włoskiej kawiarki, której kształt nie zmienił się mimo wielu dekad. Ostre kształty dziubka i obszerny dolny korpus sprawiają, że jest to jedno z najbardziej charakterystycznych naczyń dostępnych na rynku. Oprócz klasycznej kawiarki do kawy możecie wybrać produkty designerskie, nawiązujące do nowoczesnych trendów - kawiarki o opływowych kształtach i zaokrąglonych dziubkach.

  Tradycyjna kawiarka do kawy, a może nowoczesne akcesoria do kawy?

  W zależności od modelu kawiarki różnią się wielkością zbiornika na wodę, a tym samym możliwością przygotowania określonej ilości kaw za jednym zaparzaniem. Różnią się kształtem, jak i kolorystyką. W naszej ofercie dostępne są kawiarki znanej i cenionej w świecie kawy firmy Bialetti. Mogą być stosowane na palnikach elektrycznych, gazowych, jak i indukcyjnych. Należy jednak pamiętać, by tak ustawiać kawiarkę, aby rączką nie miała bezpośredniej styczności ze źródłem ciepła.

  W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesne akcesoria do kawy – French press czy aero press. Oba urządzenia są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kawiarek ciśnieniowych. Zaparzona w nich kawa oddzielona jest od fusów, a sposób przyrządzenia pysznego napoju jest równie łatwy, jak w przypadku kawiarki.

 • Młynki
 • Kubki termiczne

  Najlepszy kubek termiczny - zabierz ulubiony napój ze sobą

 • Inne
 • Dzbanek Dafi - butelki...

  Coraz więcej osób pije wodę mineralną i wodę źródlaną, którą kupić można w plastikowych butelkach. Jeśli jednak wypijamy 2 litry butelkowanej wody dziennie, produkujemy rocznie około 17 kg odpadów tylko poprzez wyrzucanie plastikowych butelek. Istnieje prosty sposób, by nie tylko żyć ekologicznie, ale także, by oszczędzić w roku znaczne sumy pieniędzy.

  Dlaczego warto kupić dzbanek Dafi?

  Coraz więcej naukowców nakłania nas do picia wody z kranu. Spożywanie popularnej kranówki jest znacznie tańsze, jest także zdrowie, o ile woda jest czysta. Chlor, metale ciężkie, pestycydy, niektóre związki organiczne są głównym zagrożeniem dla osób, które piją wodę kranową. Pamiętajmy, że ważne jest nie tylko źródło, z jakiego czerpana jest woda miejska, ale także – a może nawet przede wszystkim – stan instalacji wodno-kanalizacyjnej. Stare rury, które są zbyt rzadko wymieniane mogą skutecznie zanieczyścić nawet najlepszej jakości wodę.

  Dlatego warto zaopatrzyć się w dzbanki filtrujące wodę. W naszej ofercie znajdziesz dzbanki Dafi – firmy, która słynie z doskonałych filtrów, praktycznych i designerskich rozwiązań w dobrej cenie. Dzbanki z dwoma rodzajami filtrów pozwalają filtrować wodę przez 30 dni. Filtr Dafi Standard Classic przefiltruje do 150 litrów wody, a filtr Dafi Standard Unimax oczyści nawet 200 litrów kranówki.

  Dzbanek filtrujący Dafi

  Dzbanki z węglowym filtrem są niezwykle wygodne w użyciu. Wystarczy napełnić dzbanek wodą z kranu i taką wodę nalać do szklanki, butelki, bidonu. Polecamy także filtrować wodę, którą używamy do gotowania zup i innych potraw, a także tę wodę, którą parzymy kawę i herbatę. Przefiltrowana woda sprawi, że dania i napoje będą zdrowsze oraz smaczniejsze. Bariści, herbaciarze i kucharze podkreślają, że jakość wody wpływa na smak potraw. Czysta woda wydobywa prawdziwy smak kawy i herbaty czy zup.

  Nie bez znaczenia jest również fakt, że woda oczyszczona węglowym filtrem w dzbanku nie niszczy sprzętu AGD. Do ekspresu do kawy, do blendera i każdego innego urządzenia nalewaj więc wodę z dzbanka z filtrem.

  Filtry Dafi i poręczne butelki na wodę

  Naszą wodę z kranu możemy oczyścić także w butelce filtrującej. Czym różni się butelka z filtrem od dzbanka? Butelka filtrująca jest mniejsza, a więc możemy zabrać ją do pracy, na siłownię, na jogging po parku i w każde miejsce, w które do tej pory zabieraliśmy małą butelkę wody mineralnej. Butelka filtrująca doskonale sprawdzi się także w każdej podróży. Nie zawsze wiemy, gdzie i kiedy będziemy mogli kupić wodę mineralną lub czy za jedną butelkowaną wodę nie zapłacimy ceny kilkukrotnie wyższej. Wystarczy przed wyjściem z hotelu napełnić butelkę z filtrem węglowym, by mieć zapas wody i być niezależnym podczas zwiedzania starożytnych zabytków czy opalania się na plaży. Jedynym warunkiem jest dostępność do kranówki, która nie wymaga gotowania.

  W naszej ofercie znajdują się dzbanki i butelki filtrujące w różnych kolorach oraz filtry wymienne. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, należy stosować się do zaleceń producenta i odpowiednio często wymieniać filtry. Producent dzbanków i butelek Dafi zadbał wygodę użytkowników i każdy produkt wyposażony jest we wskaźnik zużycia filtra. Zarówno dzbanki, jak i butelki mają ergonomiczne kształty, a dodatkowo kształt dzbanków umożliwia przechowywanie ich na drzwiach lodówki. Kup butelkę lub dzbanek Dafi i pij wodę na zdrowie!

 • Zestawy promocyjne
 • Akcesoria do herbaty

  Poznaj i wybierz najlepsze akcesoria do herbaty, dzięki którym każdego dnia zapragniesz delektować się przepyszną, świeżo zaparzoną herbatą!

  Dlaczego warto wyposażyć swoją kuchnię w akcesoria do herbaty? Ponieważ nic tak nie umila domowego rytuału picia gorącej herbaty, jak solidny i elegancki dzbanek ze stalowym filtrem, czy fikuśny silikonowy zaparzacz, wprawiający samym wyglądem w dobry nastrój! Akcesoria do herbaty mają dwa zadania - ułatwić zaparzenie napoju oraz - sprawić nam przyjemność płynącą z obcowania z ładnym i pożytecznymi rzeczami. To, co nas otacza w naszym domu, ma wpływ na nasz nastrój. Dlatego, jeśli lubisz pić w domowym zaciszu parzoną z liści herbatę, wybierz akcesoria, które ułatwią Ci życie.

  Jakie akcesoria do herbaty znajdziesz w naszym sklepie?

na stronę
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Eleganckie, drewniane, ręcznie wykończone pudełko przeznaczone do ekspozycji i serwowania herbat kopertowanych (6 przegródek). Przyda się w kuchni i biurze, niezastąpiony podczas wizyt gości. Prezenter pusty                          

122,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Eleganckie, drewniane, ręcznie wykończone pudełko przeznaczone do ekspozycji i serwowania herbat kopertowanych (12 przegródek). Przyda się w kuchni i biurze, niezastąpiony podczas wizyt gości. Świetny prezent. prezenter pusty, 12 przegródek 

131,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Model kawiarki Bialetti Moka Express 3tz służy do jednoczesnego zaparzenia 3 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Ten rodzaj kawiarki jest do używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Posłuży do przygotowania najprawdziwszego włoskiego espresso, trzeba dobrać tylko do niego dobrą kawę. Gwarancja 24 miesiące. Pojemność całkowita to 150ml.

77,65 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Model kawiarki Bialetti Moka Express 4tz służy do jednoczesnego zaparzenia 4 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Ten rodzaj kawiarki jest do używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Posłuży do przygotowania najprawdziwszego włoskiego espresso, trzeba dobrać tylko do niego dobrą kawę. Gwarancja 24 miesiące. Pojemność całkowita to 200 ml.

109,95 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Model kawiarki Bialetti Moka Express 6tz służy do jednoczesnego zaparzenia 6 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Ten rodzaj kawiarki jest do używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Posłuży do przygotowania najprawdziwszego włoskiego espresso, trzeba dobrać tylko do niego dobrą kawę. Gwarancja 24 miesiące. Pojemność całkowita to 300 ml.  

100,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Hario Skerton to młynek, który pozwoli szybko i dobrze zmielić ulubioną kawę zachowując jej świeżość i aromat. Jego cechą jest to, że grubość mielenia może być zmieniana w szybki sposób w zależności od preferencji i sposobu parzenia kawy. Jest lekki i poręczny, dlatego idealny w podróży. Gwarancja 24 miesiące. Ręczny młynek do kawy.

128,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawiarka Bialetti Venus 4tz służy do jednoczesnego zaparzenia 4 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Ten model kawiarki może być używany na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych (od rozmiaru 4tz wzwyż). Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła. Pojemność całkowita to 200ml.

108,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Porcelanowy czajniczek z logo Dilmah to klasyczne jednak eleganckie naczynie niezbędne do parzenia wykwintnych herbat. Pojemność 450ml wystarcza do sporządzenia 2 porcji naparu z 2 łyżeczek sypkiej herbaty Dilmah lub 1 dużej torebki ekspresowej Dilmah na dzbanek. Wariant: pojemność 450ml

25,20 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawiarka Bialetti Venus 6tz służy do jednoczesnego zaparzenia 6 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Ten model kawiarki może być używany na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła. Pojemność całkowita to 300ml.

125,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Ręczny spieniacz Bialetti Tuttocrema to bardzo prosty i praktyczny sposób na przygotowanie aksamitnej i puszystej piany jak bardzo przydatnej do przyrządzenia perfekcyjnego cappuccino. Przygotowanie pysznej, kremowej pianki, w zaciszu własnego domu oraz delektowanie się pyszną kawą to idealny Relaks po pracy. Pojemność 166 ml

94,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Czajnik Buono Kettle marki Hario, charakteryzuje się solidną konstrukcją ze stali nierdzewnej oraz wyprofilowaną szyjką, która zapewnia pełną kontrolę nad strumieniem wody i tempo a także miejsce w które kierujesz wodę. Ta precyzja nalewania zdecydowanie wyróżnia go z pośród innych czajników. To idealny prezent który będzie służył przez długie lata!...

146,95 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

AeroPress zaparzacz do kawy 250 ml AeroPress to produkt który łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Doskonały do parzenia kawy na urlopie! Zawartość zestawu: Aeropress 250 ml, 350 filtrów papierowych, mieszadło, miarka, lejek.

99,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 177 elementów