Susz i napar owocowo-ziołowy Jest 18 produktów.

Susz i napar owocowo-ziołowy
na stronę
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Mieszanka owocowa do zaparzania - róża z hibiskusem. Róża dodaje subtelnemu hibiskusowi nieco przyjemnej kwaskowatości i goryczy. Napar nie zawiera kofeiny. Wariant: 20torebek 1.5g z zawieszką w kopercie

11,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami. Rozgrzewający napar, wspaniały na jesienną słotę. Nie zawiera kofeiny. 20 torebek 1.5g z zawieszką w kopercie 

18,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami. Rozgrzewający napar, wspaniały na jesienną słotę. Zdjęcie zawiera jedną torebkę herbaty w kopercie z zawieszką na spróbowanie. Nie zawiera kofeiny. Wariant: 1 torebka 1.5g z zawieszką w kopercie

1,00 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Mieszanka owocowa do zaparzania - róża z hibiskusem. Róża dodaje subtelnemu hibiskusowi nieco przyjemnej kwaskowatości i goryczy. Zdjęcie zawiera 1 kopertę herbaty z zawieszką na spróbowanie. Napar nie zawiera kofeiny. Wariant: 1 torebkę 1.5g z zawieszką w kopercie 

0,70 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (rooibos) z przyprawami do zaparzania Cynamon Kurkumę Imbir Gałkę muszkatołową Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (rooibos) z przyprawami do zaparzania Bergamota Pomarańcza Mięta pieprzowa Cytryna Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (rooibos) z przyprawami do zaparzania Imbir Mięta pieprzowa Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Green Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (rooibos) z przyprawami do zaparzania kokos Mango Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (rooibos) z przyprawami do zaparzania Kardamon Korzeń Imbiru Skórka pomarańczy Naturalne aromaty Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (czerwony rooibos) z przyprawami do zaparzania Korzeń kurkumy Imbir Czekolada Migdały Naturalne aromaty   Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Green Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera: Zioła (zielony rooibos) z przyprawami do zaparzania Cejlońska trawa cytrynowa Liść mięty zielonej Naturalne aromaty Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Dilmah Rooibos to nowa linia naparów ziołowych z przyprawami do zaparzenia. Ta propozycja zawiera mieszankę owocowo ziołową z aromatami do zaparzenia. Wariant: 20 torebek ekspresowych 2g z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

14,50 zł
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów