Kawa Jest 37 produktów.

Kawa

Podkategorie

 • Kawa ziarnista
 • Kawa mielona
 • Kawa Segafredo
 • Kawa Dallmayr
 • Kawa Lavazza
 • Kawa Parana
 • Kawa Amelia
 • Kawa Lucaffe
 • Kawa Blucaffe
 • Kawa Saquella

  W centralnym regionie Włoch, w miasteczku położonym nad Morzem Adriatyckim – w Abruzzo, w 1856 roku Clemente Saquella założył firmę, którą znają wszystkie osoby kochające kawę. Wielopokoleniowa tradycja, mimo tak długiego czasu, jest wciąż kontynuowana przez Enrico Saquellę i jego dzieci – syna Arnaldo i córki Ilarię i Biancę. Dzięki wiedzy zbieranej od tak długiego czasu, przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz kultywowania włoskiego espresso i sztuki wypalania kawy, Saquella to jeden z wiodących producentów kaw na świecie. Rodzinny sekret tkwi w formule i przepisach na klasyczne mieszanki kaw. Każdemu produktowi Saquella towarzyszy mądrość przodków i wizjonerskie podejście kontynuatorów rodzinnej tradycji. W tym tkwi sukces kaw Saquella, jakie możecie kupić w naszym sklepie.

  Mielona i ziarnista kawa Saquella

  Dostępne u nas kawy Saquella możesz kupić w postaci kawy ziarnistej do własnoręcznego zmielenia w młynku elektrycznym, ręcznym lub do użycia w automatycznym ekspresie do kawy, jak i w postaci kawy zmielonej, gotowej do przyrządzenia naparu. W zależności od preferencji smakowych możesz wybrać mieszankę arabiki i robusty ze średnio-mocno palonych ziaren kawy, jak i 100% arabikę – mieszankę z ekskluzywnych odmian kaw z Kolumbii, Hondurasu, Gwatemali i Kolumbii. Dokładna selekcja najlepszych ziaren i odpowiedni sposób palenia kawy, sprawiają, że kawy Saquella mają wspaniały smak, delikatnie kwasowy w przypadku czystej arabiki i delikatną konsystencję. Przygotowany napar Saquella jest kremowy i gęsty, dokładnie taki, jak opisują idealną kawę wytrawni kawosze.

  Kawa Saquella – kawa doskonała

  Jeśli każdy dzień zaczynasz od aromatycznej kawy, doceniasz aromat i konsystencję prawdziwego naparu, wybierz kawę Saquella. Rodzinna firma stawia przede wszystkim na jakość przygotowywanych mieszanek ziaren. Kawy te wyróżniają się włoskim charakterem. Nie znajdziesz w nich nadmiaru goryczki, ani nielubianego przez nas kwaskowego posmaku. To kawa idealna do ekspresów ciśnieniowych, klasycznych kawiarek do parzenia kawy, jak i do innych form parzenia kawy. To świetna baza do cappuccino czy caffe latte. Doskonale zbalansowane kawy Saquella nie zawierają aromatów i innych substancji. Wybierając kawę Saquella wybierasz kawę stu procentową – w pełni naturalną, paloną przez mistrzów palenia kawy i pakowaną we Włoszech.

 • Kawa Movenpick
na stronę
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa Parana w puszce to najlepsze ziarna Arabiki (70%) zmieszane uważnie i delikatnie z najwyższej jakości oraz Robustą (30%), dostarczają niezapomnianego aromatu. Kawa ziarnista. Kawa pakowana próżniowo puszka 250 g.

26,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Najlepsze ziarna Arabiki (70%) zmieszane uważnie i delikatnie z najwyższej jakości Robustą (30%), dostarczają niezapomnianego aromatu. Pakowana próżniowo puszka wyśmienitej bezkofeinowej kawy. (250g).

32,00 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa Parana w puszce to najlepsze ziarna Arabiki (70%) zmieszane uważnie i delikatnie z najwyższej jakości oraz Robustą (30%), dostarczają niezapomnianego aromatu. Kawa mielona. Opakowanie próżniowa puszka 250 g

29,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa Parana, to włoska kawa prosto z Rzymu, dzięki najlepszej jakości ziaren Arabiki (tajne proporcje z Limu, Guatemali, Santos oraz Costa Rici) zmieszane uważnie i delikatnie, dostarczają niezapomnianego aromatu oraz ożywia i pobudza umysł do działania. Charakteryzuje się niską kwasowością i długim przyjemnym posmakiem. Opakowanie 1 kg.

120,00 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Mistrzowskie połączenie Arabik z Limu, Guatemali, Santos oraz Costa Rici (80%) z najwyższej jakości hinduską Robustą (20%) stwarza kawę jednocześnie smaczną i stawiającą na nogi! Produkt Premium. Wybór konesera! Opakowanie 1 kg.

88,00 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa mielona 100% Arabika.  Puszka 250g.

40,59 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa ziarnista 100% Arabika. Puszka 250g.

40,59 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa ziarnista LucaffeMr Exclusive to 100% Arabika. Waga 700 g.

88,56 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Delikatna kompozycja afrykańskich ziaren Arabiki (85%) z indyjską Robustą (15%). Mieszana i wypalana w małej włoskiej palarni. Opakowanie 1 kg.

61,00 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa ziarnista 90% Arabika, 10% Rabusta z domieszką Arabiki Jamaica Blue Montain. Kawa LucaffeBlucaffe to mieszanka najlepszych ziaren Arabiki, w tym 3% wyjątkowej Arabiki z plantacji Jamajca Blue Montaicn. Dzięki niewielkiej mieszance Rabusty i wyjatkowej Arabiki, kawa ma delikatny smak, przyjemny aromat oraz lekko czekoladową nutę. Jest idealna w...

39,98 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Kawa ziarnista 90% Arabika, 10% Rabusta (zawiera arabikę Jamaica Blue Montain). Waga 700 g

169,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Czekolada w proszku najwyższej jakości. Do picia na gorąco. Opakowanie 1 kg w puszce.

66,42 zł
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów